Rozhodli jste se pro nové vchodové dveře a uvažujete o plastových?

Válka odpůrců a příznivců plastových oken a dveří je vedena urputně a trvá již po dlouhá léta. Ač se zastánci dřevěných oken snaží, dnes již většinu bitev s přehledem vyhrávají plastová okna. Ano, mají mocného spojence. Tím je EKONOMIKA.


Levnější varianta vítězí! Jaká je ale situace v případě vchodových dveří. Tam jsou síly díky malé informovanosti stále ještě nerozhodné.

Co nabízí plastové vchodové dveře

Na začátku musíme říci, že je to určitě cena. To bezesporu. Ale dnes, kdy firmy používají unikátní moderní technologie, jsou tui další neocenitelné vlastnosti. Společnost Oknoplastik, stejně tak jako na výrobu plastových oken, i na venkovní dveře používá velmi kvalitní profily značky SALAMANDER, který dováží z Německa.

Takto vyrobené plastové dveře jsou velmi odolné a po dlouhá léta si zachovávají svůj tvar. Nezkroutí se při prvním mrazu a spolehlivě odolají i intenzivnímu slunečnímu žáru. Nepropustí ven cenné teplo a spolehlivě odradí i případné zloděje.

Další výhodou plastových venkovních dveří je i možnost dokonalého sladěnídesignu s okny. Ke všem typům dveří je navíc možné nainstalovat řadu doplňků, včetně bezpečnostního kování. A že společnost Oknoplastik svým dveřím věří, dávají na ně záruku 40 let.

Jaké mají plastové dveře výhody

Společnost Oknoplastik používá pro venkovní vchodové dveře tři profily – Efekt, Perfekt Evo a Omega. Zde záleží především na stavební hloubce.

Profil Efekt je základním profilovým systémem, má výbornou tepelnou izolaci a je ideální pro rodinné domy a chalupy. Má stavební hloubku rámu i křídla 73 mm, snadno se udržuje a umožňuje instalaci dorazového těsnění s kartáčkem, kterávýznamně snižuje tepelné ztráty.

Profil Perfekt Evo má stavební hloubku 82 mm, středové těsnění a je zasklíván standardně trojsklem 0,5 W/m²K. Perfekt Evo má takéochranné kartáčky a hliníkovou okapnici v prahové části.

Vlajkovou lodí společnosti Oknoplastik jsou plastové vchodové dveře Omega, které mají stavební hloubku 76 mm a skutečně dokonalou tepelnou a hlukovou izolaci. Jsou vhodné především pro nízkoenergetické stavby a díky své konstrukci mají také vysokou míru ochrany proti vypáčení a vylomení.

Jestli vás zaujaly vlastnosti plastových vchodových dveří, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik. Zde najdete podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Další typy dveří společnosti Oknoplastik