Luxusní lehátko ve tvaru mušle, které hraje a svítí

Slunečný letní den, trocha volného času a třeba i napuštěný bazén. Co nám v takových chvílích schází? Možná jen nějaké to lehátko, na kterém bychom mohli relaxovat, popíjet drink a zapomenout na všechny starosti.

luxusní lehátko je dominantním doplňkem zahrady
Zdroj: freshome.com

Pokud máte rádi komfort, určitě vás zaujme kolekce extravagantního nábytku společnosti Vondom, která je známá atraktivním designem a originálním zpracováním. Důkazem je kromě jiného i jedno velmi nestandardní venkovní lehátko, které slouží k relaxaci a odpočinku na zahradě nebo u bazénu.

V mušli můžete relaxovat za jakéhokoliv počasí

Tvůrcem moderního lehátka je známý a uznávaný španělský architekt Ramon Esteve, který se právě v případě tohoto lehátka inspiroval přírodními minerály a po vzoru krystalického křemene, který jej uchvátil svým polygonálním tvarem, vytvořil lehátko připomínající mušli. Tvar lehátka je speciálně navržen také pro jeho delší životnost a odolnost. Nerozhodí ho vítr, slunce ani déšť.

V polygonálním lehátku můžete zkrátka relaxovat za jakéhokoliv počasí. Společnost Vondom ovšem zašla ještě dál a po vzoru svých předchozích bytových doplňků a nábytku zabudovala do lehátka LED osvětlení a sadu reproduktorů, které vám umožní poslouchat při odpočinku oblíbenou hudbu. Nejste ale přitom plně závislí na radiích, jak jste možná zvyklí z moderních sprchových koutů. K polygonnímu lehátku můžete totiž připojit mobil, tablet i smartphone přes bluetooth či AUX zdířku, která se používá k připojení elektroniky například v autech.

Moderní lehátko vám zahraje vaši oblíbenou písničku

Umíte si snad představit něco lepšího, než relaxaci na atraktivním a luxusním lehátku, které vás chrání před jakýmkoliv počasím, po setmění se rozzáří v požadované barvě a ještě navíc vám bude přehrávat vaše oblíbené písničky, které si sami navolíte?

Polygonní lehátko je navíc plně přizpůsobivé. Můžete jej libovolně otáčet díky speciálním odolným kolečkům, sklápět podle požadovaného úhlu stínění, což zajišťují hydraulické vzpěry nebo jej prostě jen sklopit a odejít domů. Každá legrace ovšem něco stojí. U takovéhoto lehátka si můžete připravit v základní výbavě něco přes sto tisíc korun. Nejde tedy o nijak levnou záležitost, ale představa relaxace v takovémto lehátku je úžasná.


Zdroj: freshome.com