Domácí infrasauny vám zajistí zdraví i krásu

Chodíte rádi do sauny nabírat nové síly? A objevili jste již účinky moderní infrasauny, která nabízí několik výhod současně? Hlavním rozdílem je možnost využití infrasauny v oblečení. Nesvlékáte se ani nepotíte. Přesto využíváte výhody, které infrasauny poskytují.

infrasauny
Zdroj, foto: namir.cz

Infrasauna přitom působí na zdravotní stav i kosmetické problémy. Velkou měrou pomáhá od stresu, což je v dnešní hektické době více než užitečné. Ne každý má ovšem tu možnost navštěvovat saunu pravidelně. Proto se rychle rozmohly domácí infrasauny.

Pořiďte si do bytu domácí infrasaunu

Pro klasickou saunu byste museli v domácnosti udělat řadu úprav. Ne však pro moderní styl saunování pomocí infrazáření. Infrasauny nejsou dokonce ani příliš náročné na prostor a ty nejmenší bez problémů umístíte i v menším bytě. Základním kritériem pro výběr infrasauny je počet osob, které ji budou využívat naráz. Pokud máte ovšem omezené prostory, můžete se doma střídat.

Rohová infrasauna je velmi oblíbená

Nejmenší sauny jsou totiž určené pouze pro jednu osobu. Ty největší nemají problém ani s šesti osobami naráz. Nabídka infrasaun je ovšem velmi pestrá jak po praktické, tak i po designové stránce. Vybrat si tak může opravdu každý podle vlastních požadavků a možností. Rohové infrasauny přitom nezaberou více místa, než klasický sprchový kout.

Jaké účinky přináší domácí infrasauna?

Domácí infrasauna je užitečná především pro lidi s kardiovaskulárními potížemi. Infrazáření totiž prohřívá tělo do hloubky a tak pozitivně ovlivňuje jednotlivé systémy, které jsou zároveň pro tělo životně důležitými pohony. Podobně působí infrasauna také na pokožku těla. Po pravidelném používání infrasauny můžete zhubnout, zpevnit pleť a zbavit se celulitidy.