Využijte vánoční osvětlení i během letního období

Ačkoliv je teprve léto, na pultech obchodů se již bezostyšně objevují vánoční dekorace a čokoládové figurky určené pro mikulášskou nadílku. Možná se vám zdá, že se svět zbláznil a předstih sezónního prodeje je posunutý mnohem více, než je nutné. Věřte tomu, že i takové bláznění lze využít ku prospěchu včasné přípravy a výrazné úspory peněz.

osvětlení
Zdroj, foto: photos3.zillow.com

Prvotním důvodem pro prodej dekorace pro nadcházející sezónu je cenová úspora. Právě v tomto období můžete často ušetřit i přes polovinu původní ceny, kterou budou obchodníci požadovat, až pravá sezóna konečně nastane. Některé z výrobků však snadno využijete po celý rok.

LED vánoční osvětlení představuje dokonalou výzdobu

Jedním z příkladů je vánoční osvětlení. Domy se začínaní podobat během těchto svátků vánočnímu stromku. Sousedé soutěží o to, kdo bude mít dům více osvětlený a pořádají se často i veřejné soutěže, které toto příjemné šílenství podporují. Při nákupu vánočního osvětlení během letního období můžete ušetřit a zároveň si vytvořit efektivní zahradní dekoraci.

Šetrné vánoční osvětlení lze využívat nepřetržitě

Hlavní výhodou je využití LED žároviček, které se vyznačují nízkou spotřebou a vysokou intenzitou svícení. Barvu světla lze zvolit libovolně, nebo využít takzvané „měniče“, které automaticky střídají barvy ve zvoleném tempu. Proč by tato vánoční dekorace nemohla zdobit zahradní altány, terasy či pergoly během letních oslav a grilovaček?

Jak upevnit vánoční osvětlení na zahradní objekty?

LED osvětlení, které je vhodné jako vánoční i zahradní výzdoba je nabízena v mnoha podobách a barvách. Často se vánoční osvětlení umisťuje shodně s konstrukcí objektu, který chcete vyzdobit. K upevnění můžete použít speciální očka nebo obyčejné hřebíčky, které budete do konstrukce přibíjet do šikmé polohy, abyste osvětlení mohli upevnit ve stabilní poloze. Díky speciálnímu materiálu není nutné osvětlení uklízet ani v dešti či jinak nepříznivém počasí.