Unikátní designové vázy pro váš dům

Pokud máte pocit, že by váš stávající interiér potřebovat něčím oživit, ale nechce se vám investovat do nákladných změn, zamyslete se nad tím, zda by nestačila jen drobná změna a to například v podobě atraktivní vázy. Myslíte si, že takový malý krok nedokáže pozměnit vnímání interiéru? Pak jste na omylu.

vázy
Zdroj: home-designing.com

Tradice váz v interiéru

Vázy odjakživa patřily k nejvíce používaným interiérovým prvkům, které kromě praktické funkce uskladnění květin fungovaly i jako dekorativní prvek. Tomu se snaží dostát i moderní vázy, které jsou natolik unikátní, že si je musí zamilovat každý. Existuje jich mnoho druhů a to od minimalistických až po hotová umělecká díla, jak se sami můžete přesvědčit na fotografiích v tomto příspěvku, které vám mohou posloužit jako skvělá inspirace. Mnoho vzorů, motivů a materiálu slibuje, že si přijdou na své skutečně všichni.

váza

Unikátní váza do každé rodiny

Pokud hledáte inspiraci, jak interiér proměnit snadno a rychle, moderní váza bude tou správnou volnou pro každého z vás. A nemusíte nutně zůstat jen u jedné. Proč si jich nepořídit víc a neprozářit tak hned několik koutů svého interiéru? Využijte vázu nejen k tomu, aby se vám starala o uložení květin. Poznejte také její druhou dekorační stránku, která bývá často neprávem opomíjena. Uvidíte, že stačí opravdu málo a místnost bude hned působit zase o něco více útulněji.

váza

váza

váza

váza

váza

váza

váza
Zdroj: home-designing.com