Roztomilí sněhuláci jako dekorace

Pulty našich obchodů se pomalu zaplňují vánočními ozdobami, a tak ani mi nemůžeme zůstat pozadu. Vánoční atmosféra na nás pomalu dýchá ze všech stran, takže není divu, že si většina z nás chce vyzdobit dům, aby byly letošní Vánoce opravdu stylové. A co může být úžasnějšího než dekorace v podobě sněhuláků?

sněhuláci
Zdroj: digsdigs.com

Sněhuláci do každé rodiny

Ať už patříte k milovníkům sněhu nebo ne, sněhuláky má jistě rád každý. Kreativita při jejich stavění dostane dostatečný prostor a o to lepší a unikátnější pak výsledné dílo je. Bohužel obzvlášť v naší republice nám sněhu moc během Vánoc přáno není, takže nám nezbývá nic jiného, než si sněhuláky pořídit takové, kteří vydrží oblevu, a můžeme je navíc mít doma v interiéru. Podívejte se sami, jak úžasně budou vypadat u vás doma.

sněhuláci

Mnoho podob a materiálů

Možná byste se až divili, z čeho všeho lze sněhuláky vyrobit. Dřevo, porcelán a sklo vás asi nepřekvapivý, ale méně obvyklé jsou i dekorace z látky a plastu. Obzvlášť atraktivně vypadá kombinace více druhů materiálů a všeobecně platí, že přírodní materiály vypadají ještě lépe. Stejně tak mohou vaše dekorace v podobě sněhuláků mít různé velikosti. Malého sněhuláka můžete umístit na příklad na vchodové dveře, velkého před dům. Letošní Vánoce vás zkrátka nedostatek sněhu nezaskočí, protože vy budete mít sněhuláky tak dlouho, jak sami budete chtít.

sněhuláci

sněhuláci

sněhuláci

sněhuláci

sněhuláci

sněhuláci
Zdroj: digsdigs.com