Podzimní girlandy nejen pro vaše okna

Podzim je ideální čas na barvy, které k němu patří, a proto bychom je měli nalézt i na dekoracích. Připravte si je už dnes a přivítejte podzimní období se vší noblesou, kterou si zaslouží. Mezi moderní způsoby dekorování patří girlandy, které své místo mohou najít jak v interiéru, tak i venku, například na vchodových dveřích.

girlandy
Zdroj: digsdigs.com

Rostoucí obliba girland

Girlandy jsou velmi nenápadnou, a přesto impozantní dekorací. Jejich výrobu navíc zvládnete hravě doma, takže není třeba utrácet za ně peníze v obchodech. Co se týče používaného materiálu, většinu z něj opět naleznete doma, případně si můžete přinést z přírody listy, šišky, šípky, žaludy a podobně. Výhodou přírodních materiálů je jejich zbarvení, které je vyloženě podzimní a tedy se pro tuto příležitost hodí přímo skvěle.

girlandy

Látkové girlandy

Dalším oblíbeným materiálem pro výrobu girland je textil. Můžete z něj vystříhat různé tvary a o pestrosti motivů jednotlivých látek ani nemluvíme, protože zde máte na výběr skutečně mnoho variant. Vyzkoušet můžete i materiály, kterých máte doma mnoho a hledáte pro ně nějaké upotřebení, například kousky dřívek od nanuků. Při výrobě girland si nejen odpočinete, ale navíc vám pod rukami vznikne jedinečná podzimní dekorace, která vydrží opravdu dlouho. Upevnit ji můžete například na dveře nebo okno. Parádu udělá opravdu všude.

girlandy

girlandy

girlandy

girlandy

girlandy

girlandy

girlandy
Zdroj: digsdigs.com