Dekorace na jídelní stůl

Podzim a jeho barvy, které se v přírodě postupně objevují, přímo vyzývají k tomu, aby je člověk využil i při dekorování. Pokud si chcete atmosféru dokonale zbarveného podzimu přenést i do svého interiéru, máte mnoho možností, jak toho dosáhnout. Jednou z nich je využití větviček stromů a rostlin do vázy. Obzvlášť skvěle taková dekorace sluší například jídelním stolům.

dekorace
Zdroj: digsdigs.com

Inspirujte se v přírodě

Pokud nemáte jasno v tom, co by mohlo ozdobit váš jídelní stůl, pak se vydejte na procházku do lesa a cestou vnímejte barvy podzimy ve svém okolí. Všímejte si zbarvených listů, což vás přímo popostrčí k tomu, abyste si několik z nich odnesli i domů. Vzít si můžete i menší větvičky, které umístíte do vázy. K podzimu ale také patří i různé obiloviny, které opět můžete nasbírat při svých toulkách přírodou. Svoji pozornost si jistě zaslouží také kaštany, žaludy, šípky či bukvice.

dekorace

Kouzlení v barvách podzimu

Pokud do vázy šikovně ponoříte rostliny, které hýří podzimními barvami, můžete si být jisti, že váš jídelní stůl bude nejen během jídla vyzařovat příjemnou atmosféru, která se proline celým domem. Kouzlo podzimních odstínů tkví v tom, že se jedná o uklidňující barvy, nejčastěji tedy hnědou, oranžovou a žlutou. Každou z nich přitom v přírodě najdete ve více odstínech, což společně vytvoří atraktivní dekoraci nejen pro jídelní stůl.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: digsdigs.com