Nejkrásnější vánoční stromy

Období Vánoc se nezadržitelně blíží a s ním nastává čas vybrat si ten správný vánoční strom. Některé ale už nebaví klasické zdobení stromu a rádi by něco více originálního, ale přesně designově dokonalého. A právě pro takové z vás je určen dnešní příspěvek, ve kterém najdete celou řadu krásných, ale přesto netradičních vánočních stromů.

34-ice-skates-and-mittens-for-tree-decor-is-a-cute-idea

Zdroj: digsdigs.com

Ombre vládne světu i o Vánocích

Ještě než na vás úplně dýchne vánoční atmosféra, měli byste mít vybrán alespoň vánoční strom a způsob, jakým jej budete dekorovat. Přinášíme vám pořádnou porci vánočních stromů, které zaujmou na první pohled. Jako největší trend poslední doby je takzvaný styl ombre, ve kterém se postupně prolínají barevné přechody. Ombre je populární ve více odvětvích, ale právě s Vánoci je spjatý poměrně čerstvě, takže si tuto novinku rozhodně nenechte uniknout.

02-ombre-rainbow-tree-is-an-amazing-color-splash

Pohrajte si s barvami

Pokud je nás vás pestrý ombre styl s prolínáním duhových barev moc výrazný, můžete zvolit šetrnější dekorování v podobě menšího počtu barev. Zaměřit se můžete ale také jen na jednu barvu, například modrou a ombre styl svému vánočnímu stromu dopřát v podobě více modrých odstínů, které šikovně propojíte. Na škodu rozhodně nebude ani obvyklejší dekorování, kdy použijete přírodní materiály a typické vánoční barvy, jako jsou červená, bílá a zelená. Vaše Vánoce mají letos možnost být designově dokonalé, tak jim to dopřejte.

03-rainbow-ombre-is-a-stylish-idea-for-a-colorful-Christmas-tree 07-be-bold-this-Christmas-with-a-super-colorful-rainbow-tree 19-rustic-tree-decor-with-burlap-and-metallic-and-white-ornaments 21-oversized-pinecones-gold-and-white-ornaments-look-elegant-together 25-pinecones-jingle-bells-and-a-basket-for-a-chic-tree 15-red-and-white-are-traditional-Christmas-colors-to-rock-add-a-Scandi-flavor-to-them
Zdroj: digsdigs.com