Koše na dřevo Aduro, to je především hravost a radost z designu

Tradiční koše na dřevo se zcela novou tváří, to jsou koše dánské společnosti Aduro. Hýří barvami a jsou vyrobeny z plsti i umělé kůže.

1aduro
Foto: mand.cz

Teplo rodinného krbu si nejčastěji spojujeme s tradicí, romantikou a nostalgií. Vedle kamen, ve kterých plápolají mihotavé plamínky, si tak nejspíše představíme kované krbové nářadí a proutěný koš s polínky a třískami. Kamna ale nemusí být stále ta kachlová, na kterých spal pohádkový Honza, a krb není pouze záležitostí honosných sídel a loveckých zámečků. Představujeme vám koše na dřevo dánské firmy Aduro, které svým hravým designem projasní krbovou romantiku a přinesou do vašeho interiéru radost z designu.

Rozzářený skandinávský design, to jsou koše na dřevo Aduro

2aduro

Společnost Aduro je výhradním dovozcem dánských krbových kamen, vložek, krbového nářadí a příslušenství. A právě o příslušenství bude nyní řeč. Stejně jako teplý oheň z kamen prohřeje chladné zimní večery, prozáří krbové doplňky Aduro celé vaše bydlení. Možná za to mohou krátké dny a dlouhé noci, které nutí designéry přemýšlet o jásavých interiérových prvcích. Skandinávský šmrnc ale přinese radost a esprit i do našich středoevropských domácností. Koše na dřevo Aduro vás dostanou!

Radost, hravost, spontánnost, originalita, moment překvapení, živost… to jsou jen některé asociace, které nás mohou napadat, když se podíváme na koše na dřevo Aduro. Těm se totiž podařilo zcela nabourat tradiční představy o obyčejném, a pro někoho možná trochu nudném, proutěném košíku na dřevo. Koše Aduro se nenechají svázat zažitými představami o barvách, ani materiálech. Je libo brčálově zelený koš na dřevo? Proč ne! Koš na dřevo z umělé kůže? Žádný problém!

Svítivě zelený koš na dřevo? Žádný problém

3aduro

Na první pohled nás upoutá ta jásavá barevnost. Jako by designéři těchto košů na dřevo neznali žádné hranice. Umírněnější šedou a černou v nabídce košů Aduro samozřejmě najdete také, každé oko ale překvapí koš na dřevo v jasně červené, svítivě zelené nebo jeansově modré. Aduro představuje skandinávský design, který nezná hranic.

4aduro

Další předností košů na dřevo Aduro je bezesporu široká škála materiálů, ze kterých se koše vyrábí. Pokud vás zaujaly zářivé barvy těchto košů, věřte, že jsou vyrobeny z plsti. Kromě těch naleznete v nabídce Aduro i koše jeansové a skutečnou nezbytností každého moderního interiéru, jehož dominantou je elegantní krb, se stane koš na dřevo z hnědé nebo černé umělé kůže. Pokud tedy pro vás byli plstěné koše v neotřelých barvách trochu moc bláznivé, košů z umělé kůže se bát nemusíte. Hodí se do jakéhokoliv interiéru, kam přinesou punc luxusu. Toužíte po zařízení v moderním minimalistickém designu? Koš z umělé kůže je to pravé. Nenápadná nevtíravá elegance podtrhne kouzlo vašeho interiéru.

Plastová vložka ochrání koše na dřevo Aduro

5aduro

Nemusíte se obávat ani náročnější údržby u košů z choulostivějších materiálů. Do košů na dřevo Aduro lze dokoupit speciální plastová vložka, která zabrání poškození či ušpinění vnitřku koše. Speciálním krytem lze chránit koš i z vnější strany. Černý ocelový vnější kryt vytvoří elegantní kontrast k hravé barevnosti a dotvoří krbové zákoutí k dokonalosti. K dokonalosti už jen chybí dokoupit kvalitní krbové nerezové nářadí od firmy Blomus a kvalitní podpalovač.

Sen nebo skutečnost? Dánská firma Aduro svojí nápaditostí dává celému světu najevo, že pro ně neexistuje žádný designový sen, který by se skutečností stát nemohl. Boří zažité stereotypy a vnáší závan čerstvého vzduchu do představ o tradičních interiérových doplňcích. Svezte se na vlně fantazie a hravosti a nechte se okouzlit skandinávským designem.