Indické koberce, které zahřejí

S klasickými indickými koberci jste se jistě již setkali. Aby také ne, když tvoří velmi důležitou část každé nabídky atraktivní koberců. Pokud jste si však mysleli, že váš tyto koberce již nemohou ničím novým překvapit, vyvedeme vás z omylu a to novou designovou kolekcí, kterou si jistě zamilujete.Отопительные приборы

koberce
Zdroj: freshome.com

Koberce z Indie si většinou spojujeme s pestrými barvami a bohatými ornamenty. Nově uvedená kolekce Mangas koberců je však jiná. Výrobky se skládají z kombinace mnoha různých vzorů, barev a technik. Ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že toto propojení nemůže dopadnout dobře, opak je pravdou a kolekce Mangas si těší velké zálibě všech milovníků interiérového designu. Zaujaly tyto koberce i vás?

koberce

U většiny textilních výrobků se kombinace několika vzorů stává většinou fiaskem. U těchto koberců tomu tak rozhodně není. Stačí si prohlédnout celou pestrou nabídku koberců a sami se na vlastní oči přesvědčíte, jak skvěle vypadají. Právě pro své atypické provedení jsou tolik oblíbené a stávají se neodmyslitelným doplňkem celé řady moderních domácností. Připojte se k nim i vy a pořiďte si kvalitní indický koberec, který hýří barvami a navíc příjemně hřeje. Kolekce zahrnuje koberce v mnoha velikostech, takže ani malé prostory pro vás nebudou překážkou.

koberce

koberce

koberce

koberce

koberce

koberce

koberce

koberce
Zdroj: freshome.com