Fantastické koberce, jejichž kouzlu podlehnete i vy

Barevné koberce, koberce v různých atypických tvarech a provedeních – to vše už tu bylo. O to překvapující je, že se stále najdou takové kousky, které vás dokáží překvapit. Podívejte se s námi na ty nejfantastičtější koberce, jaké jste kdy viděli.

koberec
Zdroj: home-designing.com

Bazén nebo dokonale zpracovaný koberec?

Určitě jste se již setkali s koberci s motivem autodráhy, šachovnice či herní plochy ze hry Člověče, nezlob se. Neuvěřitelné koberce, které vám představíme v dnešním příspěvku, jste ale rozhodně ještě nikdy nespatřili. Jsou zvláštní, netradiční a maximálně popírají vaše tradiční představy o kobercích a o to více poutají pozornost. Na některé z nich se musíte podívat skutečně velmi důkladně, abyste je rozeznali například od bazénu. Nevěříte, že je to možné?

koberec

Originální motivy dokáží zázraky

Představte si, že denně chodíte po satelitním snímku vašeho města. Ano, i takové koberce už skutečně existují! Stejně tak jsou již na trhu koberce s atraktivním trojrozměrnými prvky, které koberce činí skutečně živými. Většina z nich vypadá na podlaze velmi věrohodně. Hlavně se ale jedná o moderní koberce, kterými si zatím může pyšnit jen malá část domácností. Do všech koutů světa totiž ještě tyto neuvěřitelné koberce nepronikly. Využijte tak toho, že budete mezi prvními, co si jeden z nich do svého interiéru pořídí.

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec

koberec
Zdroj: home-designing.com