Dekorace pro vaši pracovnu

Potřebujete inspiraci, jak zútulnit svůj pracovní kout? Pak jste tu správně. Představíme vám několik dekorací, díky kterým se vám jistě bude pracovat lépe. Vždyť základem dobře odvedené práce je efektivní a příjemné pracovní prostředí.

dekorace
Zdroj: decoist.com

Dekorace mohou být i praktické

Pracovní stůl by měl primárně sloužit především jako přehledný prostor s dostatkem volného místa. Při pořizování dekorací to tak nepřehánějte, jelikož v tomto případě skutečně platí, že méně je více. Na samotnou desku stolu se snažte vybírat praktické dekorace, které vám skvěle poslouží. Patří sem například různé designové stojany na psací potřeby, pořadače a úložné prostory pro vaše pracovní pomůcky. Vždy si určete, který prostor budete budete využívat pro ukládání věcí, a který naopak musí vždy být prázdný, aby se na něm dalo pohodlně pracovat.

dekorace

Využijte volné místo nad pracovním stolem

Prázdná stěna nad vaším stolem nabízí spoustu místa pro různé dekorace. Patrně nejčastěji se na stěnách v pracovnách objevují rámy s fotografiemi nebo obrazy. Oblíbené jsou reprodukce starých map a slavných malířských děl. Stěnu ale můžete zaplnit i praktickou policí nebo nástěnkou, čímž získáte spoustu prostoru pro vaše poznámky. Své místo zde jistě najdou i designové nástěnné lampy. K těm ale bude třeba dokoupit i klasickou pracovní lampu, aby vás stůl získal veškeré potřebné osvětlení.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: decoist.com