Vany pro malé koupelny

Pokud si myslíte, že kvůli nedostatku prostoru v koupelně musíte mít sprchový kout a nikdy si tak nebudete smět vychutnat pohodlné lenošení v plně napuštěné vaně, pak vás dnes vyvedeme z omylu. Stačí slevit ze svých nároků a pořídit si vanu, která je o něco menší. O komfort nepřijdete a o moc volného místa také ne, takže proč si ji nepořídit ještě dnes?

vany
Zdroj: digsdigs.com

Miniaturní vany pro každého

Možná si vanu ve své koupelně odříkáte úplně zbytečně, jelikož málo prostoru rozhodně není důvodem k tomu, abyste si vanu nemohli pořídit. Stačí ji jen přizpůsobit volnému místu, které v koupelně máte, a pořídit si vanu rozměrově menší, než je obvyklé. Rozhodně tak nebudete o nich ochuzeni, protože i miniaturní vany vypadají skvěle, jsou elegantní a díky tomu, že jsou malé, působí díky nim koupelna mnohem útulněji než bez nich. Pokud po náročném pracovním dni netoužíte po ničem jiném, než plné vaně, pak se tomu nebraňte a jednu z těch miniaturních si pořiďte ještě dnes.

designové malý vany

Dokonalý design, atraktivní provedení

V tomto příspěvku si můžete prohlédnout hned několik moderních designů van do malých koupelen. Jak vidíte, není problém je pořídit do koupelen v jakémkoliv stylu. Jsou moderní, atraktivní a pro vás budou skvělým místem k odpočinku. Pokud se vám líbí a už máte dost sprchových koutů, miniaturní vana by pro vás mohla být řešením, které ocení celá vaše rodina.

koupelna

mini vana s výhledem

vana

vana
Zdroj: digsdigs.com