Nové moderní byty nyní vznikají v Praze

Lidé mají čím dál vyšší nároky na vzhled, kvalitu, zvyšuje se poptávka po moderním bydlení v nadčasovém rázu a přesně na tento trend se snaží reagovat hlavně developerské společnosti, které se pouštějí do realizací celé řady projektů. V tomto článku si představíme dva pravděpodobně ty nejzajímavější projekty, které jsou v současné době realizovány na území hlavního města Prahy.

nové byty v Praze
Foto: zelenybotic.cz, vizualizace interiéru projektu Zelený Botič

Zelený Botič ukázka moderny a spojení s přírodou

Velké pozornosti laické i profesionální veřejnosti se v současné době těší projekt Zelený Botič, do kterého se pustila developerská společnost GEOSAN DEVELOPMENT. Cílem projektu je dokázat, že moderní architektura je krásná a zároveň maximálně účelná, kdy může mít nadčasový design a především i to, že se dá do přírody zasadit bytový komplex, který nijak nenarušuje krajinný ráz. Díky těmto odvážným cílům se Zelený Botič řadí mezi nejpopulárnější a ostře sledované bytové projekty současnosti.

Úžasná lokalita s ještě úžasnějším bytovým komplexem

Bytový komplex Zelený Botič je realizován v Práčské ulici na Praze 10 – Záběhlicích. Jedná se o atraktivní lokalitu, která je známá klidnou přírodou. Je tedy ideálním místem k bydlení pro všechny, kdo si chtějí užít všechny výhody velkoměsta a současně zůstat ve spojení s přírodou. V rámci projektu byly k dispozici luxusní byty (celkem 113 ) o dispozicích 2+kk až 4+kk. Veškeré volné bytové jednotky jsou vyprodány. Rezidenti se budou moci každý den kochat výhledem do okouzlující krajiny. Bydlení zpříjemní byty s moderně řešeným prostorem – byty jsou velmi prostorné. Bydlení zpříjemní i fakt, že k bytům budou k dispozici garážová stání i to, že celý objekt je oplocen. Byty mají balkony a některé dokonce velké terasy. Komfort života zde podtrhuje kompletní občasná vybavenost i snadná dopraví dostupnost.

nové byty v Praze
Foto: zelenybotic.cz, vizualizace projektu Zelený Botič

Liberty Building – luxus v každém metru

Druhou lahůdkou je projekt Liberty Building, který vznikl v žádané lokalitě Praha 4 Nusle. Liberty Building to jsou moderní byty, které uspokojí i ty nejnáročnější. Projekt je rozdělen do dvou částí. První je výstavba bytového domu v moderním architektonickém provedení a druhou částí je rekonstrukce stávajícího objektu bývalé továrny Regula. Zde vzniknou i super exkluzivní loftové byty.

Ocenění jako důkaz

Vyplatí se vědět, že právě projekt Liberty Building se stal v roce 2012 vítězem soutěže Realitní projekt roku v kategorii Cena veřejnosti. Realitní projekt roku je prestižní ocenění bytových projektů, které je důkazem jejich vysoké kvality. Je tedy jakýmsi ukazatelem, které projekty stojí za pozornost.

nové byty v Praze
Foto: zelenybotic.cz, vizualizace projektu Zelený Botič

Líbí se vám tyto projekty? Pokud ano, můžete si je prohlédnout. Byty v projektu Liberty Building jsou již zkolaudovány a je možné je navštívit k nahlédnutí každou středu.