Ložnice v odstínech modré

Ložnice by pro nás měla být místem odpočinku, a proto bude jistě jen výhodou, pokud v ní použijeme modrou barvu, která je známa právě svými uklidňujícími účinky. Stačí si trochu pohrát s několika odstíny, které k sobě budou pasovat a vaše ložnice rázem pronikne tak, jak byste sami ani nečekali.

Blue-bedroom-with-a-cold-and-complex-ambiance-1-1

Zdroj: decoist.com

S hlavou v oblacích

Ložnice je jednou z nejvíce relaxačních místností v každém domě. Abyste se v ní však cítili opravdu příjemně a dokázala se vždy odreagovat a hodit alespoň na okamžik starosti za hlavu, bude třeba tomu trochu pomoci. Skvělým řešením budou odstíny modré barvy, které navodí příjemnou a harmonizující atmosféru. Začít musíte u stěn, protože na těch je nejvíce místa pro změnu, takže je neváhejte využít ve svůj prospěch. Barva jedné stěny může být například v poněkud světlejším odstínu než stěny ostatní, abyste dodali místnosti na atraktivitě.

Blue-bedroom-with-a-moody-atmosphere-that-balances-out-the-brightness

Dechberoucí modré ložnice

Od výrazných změn nyní můžeme přejít k těm menším, které však mají stejně velkou moc navozovat příjemnou atmosféru v ložnici. Skvělým nápadem jsou například barevná povlečení, závěsy a různé menší dekorace – od květinových váz až po barevný budík na nočním stolku. Možností, jak do své ložnice, dostat modrou barvu, existuje mnoho, takže neváhejte a vyzkoušejte alespoň některé z nich, které vám pomohou z obyčejné ložnice vytvořit příjemnou místnost pro váš odpočinek.

Fresh-and-youthful-blue-bedroom-with-shabby-chic-elements Magical-blue-bedroom-with-custom-made-tapestry Greece-inspired-white-and-blue-bedroom- Bedroom-with-a-bold-blue-interior-and-a-harmonious-atmosphere OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Zdroj: decoist.com