Fascinující schodiště, která zaujmou

Každý z nás by rád ve svém interiéru zlepšoval mnoho věcí a dotahoval je k dokonalosti. Jedním z míst, která však naší pozornosti stále unikají, jsou schody. Většinou se totiž domníváme, že zde nemáme moc možností, jak schody učinit atraktivními. A věřte tomu, že to není pravda a i schody mohou vypadat skutečně velmi dokonale.

schody
Zdroj: home-designing.com

Tradičním schodům odzvonilo

Nelze říct, že by schody ve svém základním tvaru vymizely, protože tak tomu rozhodně není. Většina nově stavených schodišť však už nabírá moderních podob, které působí velmi neobvykle. Zatím. Je jistě jen otázkou času, kdy tento nový trend z oblasti interiérového schodiště bude jakousi novou klasikou. Na následujících fotografiích se sami můžete přesvědčit, jak málo stačí k tomu, aby vaše schodiště dokázalo zaujmout na první pohled.

schody

Geometrie na schodech

A stejně jako v kterékoliv jiné oblasti interiérového designu, i zde hraje velmi významnou roli geometrie. Různé tvarování položení jednotlivých schodů a jejich samotné zpracování dávají příležitost vytvořit naprosto unikátní dílo. na výběr máte pochopitelně i z mnoha druhů materiálů, které jsou pro výrobu schodů vhodné. Atraktivně ale nemusí vypadat jen schody samotné, ale například také zábradlí. Nepořizujte svému domu tradiční schody, které nedokáží zaujmout tolik, jako schody moderní a nápadité, které navíc vypadají velmi atraktivně.

schody

schody

schody

schody

schody

schody

schody
Zdroj: home-designing.com