Celoroční kempování, které oslní

Nejen hezké věci jsou bezpečné, ale Casey Brown Architecture dokáží spojit moderní a estetické kempové bydlení s praktickým a dokáže jej dostatečně zabezpečit i v době, kdy budeme vzdáleni od naší chatky i na tisíce kilometrů daleko.

chatka pro celoroční kempování
Studio: Casey Brown Architecture – www.caseybrown.com.au
 

Zabezpečená chatka, sen zahrádkářů

Mít tak možnost celoročního kempování a při odjezdu nemyslet na to, že právě to jejich obydlí může být v hledáčku zlodějů a po příštím příjezdu budou zpustošeným a vybraným interiérem nemile překvapeni. Tento problém řeší v tuzemsku především ti, kteří mají na zahrádkách na periferii města chatičky, které jsou bez jakéhokoliv jištění snadnou kořistí. Takovýchto “nájezdů” se ale také bojí i majitelé “letních” dovolenkových nemovitostí.
 

Zabezpečená chatka i v naší nepřítomnosti

Přesně takový projekt byl vytvořen pod australskýma rukama Casey Brown Architecture, kde jejich výsledkem je jednopatrová “plechová bouda” s grilem, která se po příjezdu majitelů změní v prosklené bydlení. Nabízí se zde variabilní možnost sklápění těchto plechových stěn.

A co k pravému kempování patří? Bydlení bez sprchy a kuchyňky, na které můžete i zde alespoň po dobu pobytu v tomto příbytku zapomenout.
 
chatka pro celoroční kempování

chatka pro celoroční kempování

chatka pro celoroční kempování
Projekt: Permanent camping, Studio: Casey Brown Architecture – www.caseybrown.com.au