Fascinující poštovní schránky

Zahoďte starou kovovou poštovní schránku, která svým vzhledem jen odstrašuje. Je čas vyměnit ji za novou a mnohem nápaditější.

poštovní schránka
Zdroj: architectureartdesigns.com

Batman, letadlo i děsivý pes

Lidé jsou kreativní a ani oblast poštovních schránek tomu neunikla. Narazit tak můžeme na skutečně nápaditá provedení schránek, která mohou pobavit, ale i vyděsit. Schránka, která svým vzhledem až nápadně připomíná rozzuřeného psa s otevřenou tlamou, může na kolemjdoucí působit opravdu děsivě. Oproti tomu schránka s dětskými motivy vypadá velmi vesele, stejně jako model letadla alias poštovní schránka. Motivů, které si pro svoji poštovní schránku můžete zvolit, je spousta. Přijďte s něčím, co ještě nikdo nemá!

poštovní schránka

Jsou krásné, ale málokdo je pozná

S atraktivní poštovní schránkou ale také vyvstává riziko, že ji někdo bude chápat jako pouhou dekoraci a nikoliv schránku na dopisy. Nezapomeňte ji proto vždy dobře označit, aby pošťačka dobře věděla, kam poštu uložit. Pozor si ale také musíte dávat na motiv, který zvolíte. Pokud vyberete dětský motiv, můžete si být jisti, že se nejde nějaké nenechavé dítě, které vaše poštovní schránka velmi zaujme. Poničení můžete předejít tím, že ji umístíte na vyvýšené místo, kam zvědavé dětské prsty nedosáhnou. Zabránit krádeži schránky však úplně nelze. Bude-li váš výtvor opravdu zajímavý, je riziko, že si jej bude chtít přivlastnit někdo cizí, velmi vysoké.

poštovní schránka

schránka

poštovní schránka

poštovní schránky

dopisní schránka

schránka

schránka
Zdroj: architectureartdesigns.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Opište text * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.